filemon napisał(a):

|
Jak mam być szczery to nasze kontry wyglądają fatalnie, ich tempo jest tak zawrotne, że Serge Branco i Jan Frederiksen by zdążyli nie tylko wrócić, ale i je powstrzymać
|
Musimy na nie liczyć, bo atak pozycyjny przeciwko takim drużynom jak Jaga wychodzi nam jeszcze słabiej niż kontry.