|
Ci którzy obstawiają 2:2 idą na łatwiznę.
Myślicie, że Jaga jest wściekła i pała chęcią pokazania się? Ja sądzę, że już wymięli. A nasi, jak zwykle, zagrają na luziku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|