Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.05.2015, 09:33
Ostatnie mecze z naszej "ekstraklasie "z reguły nie wygrywają faworyci ,w tym widze nasza nadzieje...Oraz fakt ,że lepiej sie gra naszym na wyjazdach (Białystok ,Warszawa, Poznań, Gdańsk - minimum 2 gole w każdym z tych wyjazdów).

Nie powiem nic odkrywczego - stawiam na 2:2
Odpowiedz cytując