Ostatnie mecze z naszej "ekstraklasie "z reguły nie wygrywają faworyci ,w tym widze nasza nadzieje...Oraz fakt ,że lepiej sie gra naszym na wyjazdach (Białystok ,Warszawa, Poznań, Gdańsk - minimum 2 gole w każdym z tych wyjazdów).
Nie powiem nic odkrywczego - stawiam na 2:2
