|
Jaga wjedzie na pełnej cracovii w tę grupę zblazowanych gwiazdek po tym co się stało w Warszawie. Niestety ciężko o inne przesłanki niż 3-0. Nie płacą im, im się nie chce - proste. W sumie nawet nie mam żalu do nich o to. Szkoda ze to wszystko naszym kosztem. Dodatkowo wyglądają bardzo słabo fizycznie i 3 mecz w 7 dni może ich tylko dobić. Niestety.
E. Żartowałem będzie 2-2
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|