Na TVN24 MB podaje, że PBK wygrał 45 bodaj do 30% (nie mam swojego zdania opowiedziało się 25%) debatę, a teraz pytanie czy MB dzwonił losowo

? czy też pod sondaż zadzwonili głównie do wyborców Prezydenta. Zresztą jak w niedziele wygra Duda to powinno się w ogóle zakazać publikacji, przynajmniej w mediach publicznych sondażów ze źródeł, które albo manipulują, albo podchodzą do tego niepoważnie. Ciekaw jestem kto wczoraj po godz. 21.30 odbierał telefon i odpowiadał rzetelnie na pytania dotyczące wygranego debaty.