arti napisał(a):

|
Stawiam murek (chyba mają coś takiego?), oddaję 50 strzałów po każdym treningu i po miesiącu mam kilka swoich miejsc z których strzelam aż miło. Tylko musi się chcieć...
|
Tak, na treningu a w meczu bywa już różnie gdy dochodzą nerwy i fakt, że patrzy na Ciebie 8tys (hihi) ludzi na trybunach i kilkaset tys w TV. Trzeba lat by się tego nauczyć a i najlepszy czasem zawalają wolne.