Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.05.2015, 07:41
Jeżeli grupa trzymająca władzę w drużynie Wisły ma jaja i resztki szacunku do kibiców, to Jaga w sobotę wieczorem będzie wk....na jeszcze bardziej. Jeżeli pewni zawodnicy nie mają jaj, to skończą jak patałachy. Sorry taki mamy klimat.
Odpowiedz cytując