Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 22.05.2015, 04:54
piotek napisał(a):Wyświetl post
To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?

Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.

W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.
Ogólnie bogaty kraj gdzie większość ma kasę na rozrywki + poziom gry i zaangażowanie + obsługa na meczu-żarcie,picie,pamiątki (ale to u nas moim zdaniem mniej ważne).
Jak mieliśmy Żurawia, Franka, Kosę to cały stadion - 10 tys. był sprzedany na karnetach, jakby wtedy była pojemność jak dziś to karnetów byłoby pewnie 15 czy 18 tys.
Może być 100 plakatów na mieście i reklamy w komunikacji i tv - to zadziała na 2-3 mecze - przyjdzie 500 osób więcej, zobaczą że to kpiny i dadzą se spokój.
Akcja "walczymy o mistrzostwo" - właśnie - wtedy walczyliśmy, a dziś napiszesz - walczymy o puchary, jakiś łoś się skusi, zobaczy jak jest i nigdy więcej nie przyjdzie.
Mityczny marketing nie jest żadnym cudownym lekarstwem na bylejakość.
Ostatnio edytowane przez arti : 22.05.2015 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując