|
Pierwszej debaty nie widziałem. Dziś wyraźnie lepszy Duda. Komorowski miotał się po jakichś gównach, Duda mógł go jeszcze bardziej wypunktować, zwłaszcza w chwili gdy Komor zarzucił mu koleżeństwo z zamaskowaną chuliganką.
Jutro Duda kończy kampanię wiecem na Rynku Głównym, o 21:40.
|