Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 21.05.2015, 21:25
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy mecz to totalna kompromitacja, a Dudka był jej kwintesencją. Tak żenującej Wisły nie widziałem już od dawna i to cud, że wpadły dla nas dwie bramki, bo nie zasłużyliśmy nawet na jedną.

Ten mecz kolejny raz pokazał, że Wisła w tym momencie to zwykły przeciętny klub ekstraklasy, który potrafi zagrać spotkanie wybitne, a potem w niewyjaśnionych okolicznościach zagrać kompletne dno.

To jak odszczekasz te słowa odnośnie Buchalika? Bo dzisiaj o dziwo bardzo dobry występ z jego strony

No i może jeszcze skomentuj mi wybitny mecz Rafała Boguskiego. Czy dziś też zagrał tak świetnie jak w Gdańsku, bo za perspektywy trybun nie zauważyłem
Zwróć uwagę, że Pogoń grała jakby mieli obiecane wycieczki do Bułgarii. Trzeba było grać piłką naprawdę szybko i dokładnie, żeby to przynosiło skutek, a kopać do przodu wstyd. Dlatego tak to wyglądało. Mimo wszystko mieliśmy wynik, a kolejny raz tracimy frajerską bramkę.

No w 94 błysnął.

Boguski zagrał jak junior do środka chcąc ratować piłkę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując