Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1546
Stary 21.05.2015, 20:19
Jako zwolennik Dudy jestem bardzo zadowolony po dzisiejszej debacie. O ile ta wcześniejsza była nie najlepsza w wykonaniu Dudy (przez co Bredzisław nabrał wiatru w żagle), to dzisiaj wypunktował Bronka wysoko, Dla wyborców przekaz jest jasny albo zmiana oczekiwana przez Polaków albo kolejne 5 lat mroku Postkomunistycznego, który dobije nas finansowo i psychicznie. Wybór należy do nas.
Odpowiedz cytując