|
Jako zwolennik Dudy jestem bardzo zadowolony po dzisiejszej debacie. O ile ta wcześniejsza była nie najlepsza w wykonaniu Dudy (przez co Bredzisław nabrał wiatru w żagle), to dzisiaj wypunktował Bronka wysoko, Dla wyborców przekaz jest jasny albo zmiana oczekiwana przez Polaków albo kolejne 5 lat mroku Postkomunistycznego, który dobije nas finansowo i psychicznie. Wybór należy do nas.
|