|
Jeżeli mamy wyjść na prostą, należy zainwestować w kadry. To ludzie są podstawą każdego przedsięwzięcia.
Oczywiście, jeżeli taki wyjazd miałby znacząco odbić się na budżecie, to trzeba zadać sobie pytanie, czy to się kalkuluje.
My nie umiemy nawiązać więzi z "klientami"! Nie chodzi mi tylko o ilość i widoczność plakatów/spotów (swoja drogą jadą przez całe miasto codziennie i nic wiślackiego jakoś szczególnie nie rzuca mi się w oczy), ale o wytworzenie więzi. Jak widać, my tego nie potrafimy. Z pewnością nie pomagają wyniki, ale jak pokazują niektóre kluby, to nie jest przeszkodą.
|