Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 21.05.2015, 19:06
Jeżeli mamy wyjść na prostą, należy zainwestować w kadry. To ludzie są podstawą każdego przedsięwzięcia.
Oczywiście, jeżeli taki wyjazd miałby znacząco odbić się na budżecie, to trzeba zadać sobie pytanie, czy to się kalkuluje.

My nie umiemy nawiązać więzi z "klientami"! Nie chodzi mi tylko o ilość i widoczność plakatów/spotów (swoja drogą jadą przez całe miasto codziennie i nic wiślackiego jakoś szczególnie nie rzuca mi się w oczy), ale o wytworzenie więzi. Jak widać, my tego nie potrafimy. Z pewnością nie pomagają wyniki, ale jak pokazują niektóre kluby, to nie jest przeszkodą.
Odpowiedz cytując