Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 21.05.2015, 18:56
Przecież u nas marketing polega wyłącznie ma zrobieniu filmiku przed meczowego. Nie ma już żadnych plakatów, banerów, współpracy ze szkołami nie ma nic. Ludzie są w....ieni, zniesmaczeni to nie chodzą, nikt się nie stara zbudować jakiejś fajnej atmosfery wokół klubu, a piłkarze dorzucają swoje. Wczoraj było mi wstyd, udało mi się wyciągnąć na mecz parę osób, które chodzą sporadycznie, a piłkarze od.......ili taką chałę, że zygać się chce. dudka jebany sabotażysta, co podał to do paprykarzy. Stilic większość decyzji podejmował chujowych. Nie chce mi się wierzyć, że nikt z młodych nie ma potencjału żeby wejść zmienić brożka czy boguskiego i dać coś tej drużynie.
Odpowiedz cytując