piotek napisał(a):

To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?
Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.
W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.
|
Gaszyński każdą złotówę liczy a ma do Dortmundu wysłać na staż pracownika?
W jednym z wywiadów powiedział, że jego zdaniem akcje marketingowe i widoczność Wisły na mieście jest wystarczająca. I nie uważa by więcej plakatów, bilboardów, reklam przełożyło się na większą frekwencję.