Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 21.05.2015, 18:44
piotek napisał(a):Wyświetl post
To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?

Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.

W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.
Gaszyński każdą złotówę liczy a ma do Dortmundu wysłać na staż pracownika?

W jednym z wywiadów powiedział, że jego zdaniem akcje marketingowe i widoczność Wisły na mieście jest wystarczająca. I nie uważa by więcej plakatów, bilboardów, reklam przełożyło się na większą frekwencję.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując