Smyrgu napisał(a):

wymowna jest frekwencja..na bezmała milionowe miasto plus region...ledwo przychodzi 10 tys ludzi....to nie jest problem miejsca w tabeli...
|
To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?
Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.
W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.