Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9441
Stary 21.05.2015, 18:27
piotek napisał(a):Wyświetl post
Dramat. Sprzedanych było ponad 10 tys, ale i tak chała
Pisałem z telefonu. Miało być "Framat", wyszło jak wyszło, ale chyba nawet moja Nokia orientuje się w sytuacji Klubu.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez piotek : 21.05.2015 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując