Kamson napisał(a):

Jest jeden bardzo duży plus tego meczu. Dudka nie będzie kopał wolnych
|
Nie tyle duzy plus sa nawet plus całego sezonu...
Ja nie mogę zrozumieć tego kto się godzi na to żeby On kopal wolne...?
Jak ....a czegos nie umiesz w tym wieku to już się nie nauczysz...