Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 21.05.2015, 17:54
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Pora przestać myśleć o tym co było wczoraj, bo za dwa dni kolejny arcyważny mecz. Nie ma co roztząsać
PS. ile płacą za IV rundę el. LE ?
dzięki
.
Problem polega na tym, że już w III przeciwnik może być dużo silniejszy niż każda drużyna z eliminacji LM.
Odpowiedz cytując