ArturBarlinek napisał(a):

Pora przestać myśleć o tym co było wczoraj, bo za dwa dni kolejny arcyważny mecz. Nie ma co roztząsać
PS. ile płacą za IV rundę el. LE ?
dzięki
|

.
Problem polega na tym, że już w III przeciwnik może być dużo silniejszy niż każda drużyna z eliminacji LM.