Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.05.2015, 17:01
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Sędzią meczu będzie Tomasz Kwiatkowski. Kwiatkowski sędziował już nasze mecze z:
PP, Lech (w) 2:0
Górnik (w) 0:5
Górnik (d) 1:1
Oczywiście z Warszawy.

Nie zdziwię się, jak w kwestiach spornych będzie gwizdał na korzyść Jagi, aby pokazać, że sędziowie mylą się w obydwie strony (szczególnie po skandalu w meczu z ległą).
Odpowiedz cytując