siemstein napisał(a):

Sędzią meczu będzie Tomasz Kwiatkowski. Kwiatkowski sędziował już nasze mecze z:
PP, Lech (w) 2:0
Górnik (w) 0:5
Górnik (d) 1:1
|
Oczywiście z Warszawy.
Nie zdziwię się, jak w kwestiach spornych będzie gwizdał na korzyść Jagi, aby pokazać, że sędziowie mylą się w obydwie strony (szczególnie po skandalu w meczu z ległą).