Nie wiem czy taki temat już był czy nie. W każdym razie temat istotny. Rok temu mieliśmy mistrza w CLJ. Co z tego wynikło każdy widzi. Jedno wielkie nic. Trzeba się skupiać na nowych. Dziś wg mnie wyróżnia się Ernest Świętek.
https://www.youtube.com/watch?v=ZFrv2EvvR6o Skrót z meczu ze Stomilem.
Aha, co do tematu. Dyskusja na nt. młodych, perspektywicznych piłkarzy w Akademii Wisły, również w AP21, którzy w przyszłości mogą zasłynąć w Wiśle. Jeśli temat był, bądź moderator uzna za niepotrzebny, do usunięcia.