Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 21.05.2015, 16:07
Ludzie naszą jedyną szansą na wygrzebanie się z dołka jest cudowny awans przynajmniej do IV rundy LE najlepiej do fazy grupowej. Więc nie wiem czy nie walczenie o puchary ma sens.

Chociaż szanse na to są mniejsze niż zerowe
Odpowiedz cytując