Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 21.05.2015, 15:36
Może najrozsądniej byłoby przed sezonem przyznawać co roku mistrzostwo Ekstrak(L)asy warszawiakom, a reszta drużyn niech uczciwie walczy o drugie miejsce... panie Boniek, co pan na taką reforme?


edit:
czekam teraz na #letfootballwin i zgłoszenie się do pzpnu z prośbą od odjęcie dwóch punktów i dopisania jednego Jagiellonii
Ostatnio edytowane przez Kamson : 21.05.2015 o godz. 15:46.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując