Może najrozsądniej byłoby przed sezonem przyznawać co roku mistrzostwo Ekstrak(L)asy warszawiakom, a reszta drużyn niech uczciwie walczy o drugie miejsce... panie Boniek, co pan na taką reforme?
edit:
czekam teraz na #letfootballwin i zgłoszenie się do pzpnu z prośbą od odjęcie dwóch punktów i dopisania jednego Jagiellonii
