Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 21.05.2015, 15:34
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
1. Ile dostaniemy, a ile wydamy na organizację meczów?
Za udział w I rundzie kwalifikacji LE Uefa płaci 200 tys. Euro. Czarter na koniec "Europy" to nieco ponad 100 tys. Euro. Plus hotel, ubezpieczenia, dodatkowe premie dla piłkarzy. Na swoje powinniśmy wyjść. A możemy trafić Finlandię lub coś w tym rodzaju, gdzie czarter to kilkadziesiąt tysięcy Euro.

Dodatkowo jest różnica pomiędzy wpłatami z Canal+ za czwarte miejsce a piąte. Nie mówiąc już o trzecim, gdzie w zeszłym roku był ekstra milion premii (o ile dobrze pamiętam).

Ale trzeba postępować racjonalnie. Nie warto się bić o te puchary.
Jak wiadomo są dwa wyjścia z naszej sytuacji.
Racjonalne to jest pojawienie się arabskiego czy rosyjskiego inwestora.
I cudowne czyli w oparciu o sukces sportowy i prawidłowe zarządzanie klubem.

Ja widzę zupełnie inne zagrożenie (pomijając lenistwo piłkarzy), mając na względzie siłę naszego pionu sportowego.
Mianowice takie, że w dniu pierwszego meczu LE tj 2 lipca możemy mieć duże problemy ze sformowanie jednej jedenastki zawodników.
Odpowiedz cytując