Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 21.05.2015, 14:56
Nie mogłem obejrzeć meczu i nawet nie mam zamiaru oglądać powtórki bramek. Pech pechem, ale jak kolejny mecz frajersko się remisuje przed samym końcem meczu, to coś musi być nie tak. Jak widzę 2:2 to mi nie dobrze. Brak koncentracji, piłkarze jak już ktoś wspomniał nieodpowiedzialnie i niekonsekwentnie rozgrywają piłkę. A najgorsze jest to, że nie wyciąga się wniosków z wcześniejszych błędów! Skończą tą ligę na 5 miejscu i wielkie G będziemy mieć. Chociaż może to i lepiej, bo z czym my się pchamy. W lecie pewnie odejdzie Semir, może sprzedadzą Donalda, weźmie się za darmo jakiś szrot, któremu kończył się kontrakt i JAZDA!
What's new?

Odpowiedz cytując