Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 21.05.2015, 14:40
A najlepsze jest to, że Boniek, który miał tyle zmieniać w polskiej piłce będzie "przyglądał się sprawie".Pewnie odsuną Gi(L)a na 1-2 kolejki, a później znow powroci do walki o punkty dla legii. Mamy taką małą Unie Europejską w PZPN. Oni też "wyrażają zaniepokojenie".

Jaga będzie mocno zdeterminowana, a mogą pojawić się "błędy" sedziow, aby pokazać jacy są sprawiedliwi i myla się dla każdego.

Brakuje nie tyle umiejetnosci co koncentracji. Umiejetnosci nie może starczyć na 90 minut, one nie mogą tak nagle na 5 minut zniknąć. Nie są skupieni do końca meczu i to w tym trener powinien szukać przyczyny.
Odpowiedz cytując