|
Ja zawsze powtarzałem, że nie jestem fanatykiem Dudy czy PiS`u- jestem anty Platformersem. Jeszcze łykałem wszystko, gdy podawano mi to z odpowiednio małą dozą- wtedy jeszcze nic nie podejrzewałem, jednakk gdy starano mi się wpoić ściemę i propagandę jak tuczonej gęsi, przejrzałem na oczy i zobaczyłem w jakim gównie jestem utalplany.
Dlatego tym bardziej chcę zobaczyć miny tych wszystkich ścierw- ale i normalnych ludzi kultury, którzy bardzo często kierują się dobrą wiarą, ale sami są zmanipulowani.
Przede wszystkim chcę zobaczyć utwór oralny Niesiołowskiego, gęby Sikorskiego, Kopacz, Waldemara Kuczyńskiego. Tych wszystkich generałów z PRL`u, Olechowskiego, Karolaka...
Jestem dużo w życiu wybaczyć , ale nienawidzę arogancji i robienia z ludzi idiotów.
|