TS&ZKS napisał(a):

|
Co do meczu. Remis to max. Więcej raczej nie ugamy. Może DG77 coś pociągnie, bo wczoraj nie było zawodnika, który by to zrobił. Guerrier akurat walczy o każdą piłke i to może być bardzo pomocne. Myśle, że 1-1 po walce.
|
Guerrier raczej nie zagra z Jagiellonią.
Też uważam, że nie ma tu mowy o pechu, jeśli powielamy ten sam błąd i co rusz wypuszczamy punkty z rąk. To już kwestia braku sił, koncentracji i ogólnego frajerstwa.
W meczu z Jagą myślę, że sukcesem będzie 1 punkt. Zwycięstwo będzie dla mnie miłą niespodzianką.