Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.05.2015, 13:27
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu. Remis to max. Więcej raczej nie ugamy. Może DG77 coś pociągnie, bo wczoraj nie było zawodnika, który by to zrobił. Guerrier akurat walczy o każdą piłke i to może być bardzo pomocne. Myśle, że 1-1 po walce.
Guerrier raczej nie zagra z Jagiellonią.


Też uważam, że nie ma tu mowy o pechu, jeśli powielamy ten sam błąd i co rusz wypuszczamy punkty z rąk. To już kwestia braku sił, koncentracji i ogólnego frajerstwa.

W meczu z Jagą myślę, że sukcesem będzie 1 punkt. Zwycięstwo będzie dla mnie miłą niespodzianką.
Odpowiedz cytując