ArturBarlinek napisał(a):

dlaczego to my zawsze musimy mieć pecha po 90 minucie? może w końcu trafi nam się coś w 90? tak 4 mecze w rzędu.. 
ps. nie wszystko jeszcze stracone, ale teraz musimy niestety oglądać się też na innych i liczyć na ich potknięcia..
|
Pecha?
Pecha to masz jak płyniesz kutrem na ryby i nagle z nieba spada na Ciebie krowa która zatapia kuter.
My nie mamy pecha. My nie mamy umiejetności, głowy, chęci i innych. Pecha w to nie wliczamy!