Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 21.05.2015, 13:05
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
dlaczego to my zawsze musimy mieć pecha po 90 minucie? może w końcu trafi nam się coś w 90? tak 4 mecze w rzędu..

ps. nie wszystko jeszcze stracone, ale teraz musimy niestety oglądać się też na innych i liczyć na ich potknięcia..
Pecha?
Pecha to masz jak płyniesz kutrem na ryby i nagle z nieba spada na Ciebie krowa która zatapia kuter.

My nie mamy pecha. My nie mamy umiejetności, głowy, chęci i innych. Pecha w to nie wliczamy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując