|
Trafiamy na Jagę w kiepskim momencie
1) Jaga wkurzona na maksa do soboty krew jeszcze nie ostygnie
2) W mediach zrobił się szum, ze są krzywdzeni w tym sezonie a kabaret na cwelskiej 3 w Warszawie tylko spotęguje sytuację. Wcale się nie zdziwię jeśli w tym meczu Jaga dostanie karnego z kapelusza wtedy klakierzy powiedza o patrzcie nie tylko ja krzywdzą ale i jej pomagają...
3) My po kolejnym popisie w doliczonym czasie gry jeśli chodzi o mentalność jesteśmy na drugim biegunie...
|