Sytuacja z "niewydrukowanymi tabelami" w poprzednich latach była wielokrotnie poruszana i z tego co pamiętam również mieliście do niej zastrzeżenia. Sam nie jestem wielkim fanem takich statystyk, gdyż ekipa Stanowskiego jakby to śmiesznie nie brzmiało jest tutaj subiektywna.
Gila odsunięto od sędziowania, a pojawił się kolejny wątek do spekulacji
http://www.wykop.pl/wpis/12752911/kt...wygrana-legii/