Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#972
Stary 21.05.2015, 12:56
Sytuacja z "niewydrukowanymi tabelami" w poprzednich latach była wielokrotnie poruszana i z tego co pamiętam również mieliście do niej zastrzeżenia. Sam nie jestem wielkim fanem takich statystyk, gdyż ekipa Stanowskiego jakby to śmiesznie nie brzmiało jest tutaj subiektywna.

Gila odsunięto od sędziowania, a pojawił się kolejny wątek do spekulacji
http://www.wykop.pl/wpis/12752911/kt...wygrana-legii/
Odpowiedz cytując