Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.05.2015, 12:40
Dużo zależy od Jagi. Jeśli wejdą nas ze złością za Legię, to dostaniemy i to porządnie, jednak równie dobrze moze sie to na nich odbić negatywnie.

A tak naprawdę, to po wczorajszym meczu doszedłem do wniosku, że typowanie tej ligi to podobny poziom trudności jak typowanie wyniku wyborów... w 2132 roku.
Odpowiedz cytując