Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.05.2015, 12:33
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Akurat zawieszeń dla Jagi możemy się spodziewać. Dlaczego? Powód jest prosty. Ktoś wreszcie głośno powiedział niewygodną prawde. A to w Polsce jest karalne. A szczególnie w polskiej piłce. Ta liga to jest farsa i kpina.
Kary powinny być dla sędziów. Dożywotni zakaz sędziowania. Ile można kręcić na punkty całą lige byle tylko legła zdobyła mistrza.

Co do meczu. Remis to max. Więcej raczej nie ugamy. Może DG77 coś pociągnie, bo wczoraj nie było zawodnika, który by to zrobił. Guerrier akurat walczy o każdą piłke i to może być bardzo pomocne. Myśle, że 1-1 po walce.
1-1 do 90 minuty, a później 2-1 dla Jagi w 94
Odpowiedz cytując