ArturBarlinek napisał(a):

dlaczego to my zawsze musimy mieć pecha po 90 minucie? może w końcu trafi nam się coś w 90? tak 4 mecze w rzędu.. 
ps. nie wszystko jeszcze stracone, ale teraz musimy niestety oglądać się też na innych i liczyć na ich potknięcia..
|
Hmmm jedynymi którzy będą się potykać to my. 3 zwycięstwa w tym roku to i tak bardzo dużo do końca sezonu jeśli choć raz uzbieramy 3 punkty będzie cud nieziemski