Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.05.2015, 12:06
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
dlaczego to my zawsze musimy mieć pecha po 90 minucie? może w końcu trafi nam się coś w 90? tak 4 mecze w rzędu..

ps. nie wszystko jeszcze stracone, ale teraz musimy niestety oglądać się też na innych i liczyć na ich potknięcia..
Hmmm jedynymi którzy będą się potykać to my. 3 zwycięstwa w tym roku to i tak bardzo dużo do końca sezonu jeśli choć raz uzbieramy 3 punkty będzie cud nieziemski
Ostatnio edytowane przez Ajax : 21.05.2015 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując