TSWthedues napisał(a):

No to teraz macie teraz obraz tego rządu, oderwanego od rzeczywistości. Ośmiorniczki, żabie udka, małże czy ślimaki, a normalny człek je pasztet, gdzie procent mięsa nie przekracza 10%....
Dalej będą straszyć PiSem Kaczyńskim i Macierewiczem a potem brzuchy będą napychać smakołykami za danie w ok. 1tys. złotych:/
6 tysięcy za miesięczną wypłatę to jest dla nich pensja dla idiotów HIPOKRYCI!!!!
|
zobacz kto o tym mówi i pisze, w łże mediach cisza jak makiem zasiał , nie ma tematu , skąd taki leming ma to wiedzieć ? zresztą jak już pisałem jak się dowie to pierwsze co pomyśli ? Kaczyński , Macierewicz..... i juz jest spokojny