|
Myślałem, że jak wejdę rano i napiszę o planowanym remisie, to zostanę zmieszany z błotem, ale widzę, że sporo osób ma takie same odczucia. Coraz ciężej uwierzyć, że tracimy bramkę na 2-2 w ostatniej minucie chyba po raz 3 na wiosnę...
Dotychczas miałerm wrażenie, że wyjdziemy na prostą, ale teraz naprawdę się boję, co będzie z Wisłą.
|