[QUOTE=Pablo84;1401236]Miałem napić się kawy, ale po przeczytaniu tego artykułu już nie muszę...
http://wpolityce.pl/polityka/245266-...cowal-nagranie
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10[/QUO
tak "wytresowałi" naród , tak wylasowali przez 25 lat mózgi że nawet nie zauważą , a jak zauważą to powiedzą " co tam , za Dudą stoi Kaczyński" , albo nie pójdą na wybory , k...a chce sie wyć co oni zrobili z tym narodem