Dlaczego te remisy tak nas denerwują? bo:
1. Prezes narobił nam ochoty, mówiąc, że celem jest awans do Ligi Europy - mówił to otwarcie
2. Piłkarze i sztab narobili nam ochoty, mówiąc, ze biją się o wysokie cele.
a teraz gdy nagle dostajemy 2-2 w 94 minucie, to rzeczywiście w.... jest duży, bo to nie pierwszy raz, to zaledwie 30 sekund przed końcem meczu... i który to już raz? 4 w tym sezonie! (Legia, Jaga, Lechia i teraz Pogoń)
jak zabraknie nam tych punktów to dopiero będzie ból dupy... bo gdyby... gdyby... ale gdybać to sobie można...
P.S. Kibice Wisły żyją 20 lat krócej przez te nerwy
