Wiara w tej materii nie ma znaczenie.
A czy komisja ligi ułatwi? Hmmm...moze ułatwić.
Wystarczy ze dzis przyponą sobie ze ich wielka Legia jednak nie jest pierwsza. I ....a, w piłke to grają słabo a na dodatek w przypadku utraty punktów moze ich minac Jagiellonia która przepieknie przekręcono. Wiec pasowało by tej Jadze zamknąc usta, zawiesic Drągowskiego do końca sezonu i jestem pewien ze to ich osłabi czyli utrudni wyprzedzenie ich ukochanej druzyny.
Zagrajmy ten sezon do końca tak , by ujebac Legie.