Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 21.05.2015, 10:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to nie ja decyduję o tym, czy karny był z dupy, czy nie, a sędziowie. Ręka była, ewidentna i chyba w tej kwestii wszyscy się zgadzają.
.
Dlaczego .......isz?
Dlaczego?

Cytat:
- Nie podoba mi się ta decyzja. To zagranie jest nie do odgwizdania. Nie ma celowości zagrania, odległość niezbyt duża. Widać, że zawodnik chce uniknąć dotknięcia piłki ręką - stwierdził na gorąco w programie Liga+ Extra po meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok sędziowski ekspert Sławomir Stempniewski.
Więc masz czarno na białym że jednak nie wszyscy sie zgadzają. Tak jak ostatnio po faulu SA mieliście uznanego gola, tak teraz nie gwizdnęli karnego dla Jagi (karny ewidentny, był kontakt? BYŁ!) a gwizdnęli go ...Wam bo Drągowskiego inaczej się pokonać nie dało.
SŁABIZNA W .....
Pedałom z Poznania zycze tego mistrzostwa. Życze by Wam gul skakał przez cały sezon w tej wielkiej Legii która miała mistrza przyznanego juz na starcie sezonu, a tu wielki ....! Za Dude 7 baniek, chyba za Andrzeja.
Kpina.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując