siemstein napisał(a):

|
Pojebało? Nawinął Guilherme(chyba?) aż miło, a ten go podciął. Karny jak ch.uj
|
Raczej Bereszyńskiego tak "nawinął":
https://twitter.com/marcipeusz/statu...41009532063744
63.5 Kg napisał(a):

|
Skoro już wszystko napisales to możesz wypierdalac na swoje forum...
|
Proszono mnie o rozwinięcie tematu, więc go rozwinąłem. Tyle.