Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#956
Stary 21.05.2015, 10:06
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Pojebało? Nawinął Guilherme(chyba?) aż miło, a ten go podciął. Karny jak ch.uj
Raczej Bereszyńskiego tak "nawinął":
https://twitter.com/marcipeusz/statu...41009532063744

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Skoro już wszystko napisales to możesz wypierdalac na swoje forum...
Proszono mnie o rozwinięcie tematu, więc go rozwinąłem. Tyle.
Odpowiedz cytując