sambo "Widać ewidentny brak pomysłów na 2 część kampanii. Kampania Andrzeja siadła sobie. Rzeczywistosć przerosła oczekiwania"
no , siadła , na całego siadła , zwłaszcza wczoraj , nawet reżimówki nie miały wyboru i eksponowały rewelacyjną konwencję Dudy gdzie występował w otoczeniu żony i córki , życzę sobie więcej takich"siadań"
