|
Grajcie tak dalej jak dziś, przejebcie reszte meczy jak ostatnie piz.dy w 94 minucie to będziecie mieć 20 koła ludzi na meczu. Do tego na bank wszyscy przyjdą na następne.
Frajerzy. Krew człowiek zalewa, że tacy ludzie grają w Wiśle ,ale co poradzisz. Dudka niech wypierdala jak najdalej a najlepiej do kraju kwitnącej bulwy.
|