Dostaniemy taki wpier.dol, że nie będzie co zbierać. Nasi wyglądają, jakby nie chcieli do tych pucharów się dostać. Ch.uj, że nic by nie ugrali, ale jakaś perspektywa by była.
szprotson napisał(a):

W sumie to za to co wczoraj działo sie po meczu , komisja ligi powinna zawiesić Drągowskiego, Probierza i paru innych.
Czy moze jednak okaże się ze te kary nakładane są wybiórczo.
|
Naprawdę wierzysz, że KL Wiśle coś ułatwi?
