|
Całe szczęście, że pucharów nie będzie. Z czym do czego? Teraz kadra jest okrojona a w czerwcu może jeszcze połowa drużyny odejść. Nowych nie ma za co kupić, starym nie ma z czego zapłacić. Tak to wygląda. Chvjowo.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|