Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 21.05.2015, 09:38
nie wiem czy to wina Moskala czy samych piłkarzy, ale wytłumaczcie jak to jest mieć wolnego w 93m, zamiast rozgrywać i iść do chorągiewki grać na czas to Dudka wypier*ala piłkę gdzie bądź i piłka jest dla Pogoni? jak można 20 sek przed końcem meczu wygrywając go 2-1 grać u siebie mieć ustawioną linie defensywną na 40m! KURRRRWA LUDZIEE!

frajerstwo nic więcej, oni zrobili to specjalnie, widać było ich zachowanie pod koniec meczu
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując