KOMINEK napisał(a):

W wywiadach Moskala od jakiegoś czasu pojawia się ciągle słowo żal, pretensja, natomiast nie widać złości energii. Więc albo nasi piłkarze oprócz w piłkę nożną grają też w inne gierki i trener nie ma na nich wpływu (pan DD), albo nie ma tzw. jaj i sobie nie radzi z sytuacją, albo wie że jak nie zrobi wyniki to odchodzi.
Generalnie jest cos nie tak.
Boje się że rozjuszona Jagiellonia rozniesie rozbita Wisłę i to tak z 3:0
|
Jak Moskal naprawdę nie ma wpływu na nich itp niech posadzi połowę na ławce rezerwowych i tyle.