|
Dawno nie byłem tak wkur...ony jak wczoraj, mało tego to jeszcze 7egia dołożyła do pieca.
Myślę sobie koło 90 minuty, że mimo grającego piachu jakoś wygramy ten mecz, ale nie...
Dudka - gościa nigdy nie lubiłem, ale jakoś znosić musiałem, mam nadzieję, że od następnego sezonu już go u nas nie będzie.
|