Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 21.05.2015, 09:13
Dawno nie byłem tak wkur...ony jak wczoraj, mało tego to jeszcze 7egia dołożyła do pieca.

Myślę sobie koło 90 minuty, że mimo grającego piachu jakoś wygramy ten mecz, ale nie...

Dudka - gościa nigdy nie lubiłem, ale jakoś znosić musiałem, mam nadzieję, że od następnego sezonu już go u nas nie będzie.
Odpowiedz cytując