Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 21.05.2015, 08:52
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Przez cały mecz było widać, że nie mamy go wygrać.
Dokładnie, że kopacze nie chcą go wygrać.
Stępiński się wyłamał i strzelił bramkę, to zrobiliśmy sobie kontrę i remis.
Tak jak miało być.
Mimo, że wczoraj nie dałem rady być na meczu oglądałem powtórkę i jasno stwierdzam, że jak kupowałem karnety na Wisłę czy był bojkot czy nie, niezależnie czy prezesem był Czerwiński czy Bednarz... karnetu na przyszły sezon nie kupię, gdyż nie będę wspierał minimalizmu ludzi ograniczonych, bo inaczej tego się nazwać nie da! Cierpliwość się skończyła!
Odpowiedz cytując