Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 21.05.2015, 08:30
Zachowanie Dudki i Jankowskiego przy bramce na 1:1 - LOL

Bramka na 2-2 - kryminał. Cały mecz kopiemy od grajka do grajka bez sensu, a jak w 94 minucie trzeba zrobić to samo, to nagle bodajże Burliga pcha się do przodu, wrzuca .... wie do kogo,strata, w środku boiska w 3 nie potrafimy sfaulować i przerwać akcji, dzida w przód i nie wiemy co się dzieje. Albo bardzo dobrze wiemy.

Grają kiedy chcą i jak chcą. Wczoraj ewidentnie nie chcieli. Niech spierdalają.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując