Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 21.05.2015, 08:28
Krav napisał(a):Wyświetl post
to jest najbardziej wkur.wiająca przyśpiewka na Wiśle - nigdy jej nie śpiewam, a zwłaszcza takim meczach jak wczoraj, stykowych, gdzie prowadzimy minimalnie i jest końcówka meczu.
Też mnie zawsze zastanawiał jaki dureń zaczyna zawodzić o trzech punktach przed końcowym gwizdkiem? Nauczeni bardzo smutnym doświadczeniem powinniśmy wtedy drzeć się "gramy do końca" i nic innego.
Odpowiedz cytując